Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
http://fr24.com/RYR9WG W Rzeszowie nawet ILS nie pomaga !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RYR9524 leci do Warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]WKURZA MNIE OSZUKALI NASZ WŁADZIE MIAŁO BYC POŁOCZENIA DO RZYMU FRANKFURTU I LOTY KRAJOWE ILE MOZNA NIEGOCJOWAC A RZESZÓW MA DUŻO POŁOCZEN ZAGRANICZNYCH I KRAJOWYCH JAK TAK DALEJ BEDZIE NA 3 TYLKO RAJE TO LUBELSKIE LOTNISKO UPADNIE CZY WŁADZOM PORTU NATY ZALEZY MIAŁO BYC NA WIOSNĘ A TO NIC OBIECANKI CACANKI A GŁUPIEMU RADOSC JAK BEDZIE TYLKO 3 ABY KRAJE TO LOTNISKO UPADNIE I RADZE WZIOSC MUJ KOMETARZ POD UWAGEŁ[/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
penny lane napisał:
nie przesadzaj, ze na az tyle połączeniami - maja tylko ejdno połaczenie krajowe z warszawa.http://www.rzeszowairport.pl/rozklady Co nie zmienia faktu, ze połączennp. Ryanir ma tam sporo bo az 11, u nas tylko 3. No maja lufthanse i Lot. Nie maja wizzaira ale nie ejst im potrzebny skoro Ryanair zapewnia im dobra siatke połaczen. Zmywakowe połaczenai maja doskonałe, prawie w kazdą czesc zjednoczonego krolestwa. Podejrzewam, ze Ryanair woli umiesic nowe połaczenia w rzeszowie bo Lubelsie lotnisko nie ma ILS . Dopiero o kilku miesiacach istniela lublin airport bedzie miał normalną wieze kontroli lotów ( zaledwie kontenerową, ale lepsze to niz chatka na kurzej nózce) no cóz delikatnie mówiac lotniskow rzeszowie jest atrakcyjniejsze. Jedyna nadzieja, ze na jesien beda nowe połaczenia po na wiosne/lato linie lotnicze juz wszytko pooglaszały. zaoabczym co sie bedzie działo do wrzesnia..
Jak sie Ciebie czyta jak napisales...to sie pozygalem..czy TY chodziles do jakies szkoly ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam kiedy w końcu będzie połączenie z Frankfurtem Am Mein?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proces pozyskiwania przewoźników i nowych kierunków jest długotrwały i nie ma gwarancji, że jak połączenie po wielkich bólach ruszy to sie utrzyma. Popatrzcie na inne lotniska w Polsce. Nie ma takiego które tylko by zyskiwało połączenia. Każdy z nich traci, ale na to miejsce uruchamiane są nowe, choć nie zawsze. Lublin tak jak większość polskich lotnisk będzie deficytowy i trzeba będzie do niego dopłacać. Ale w skali globalnej to i tak sie opłaci. Poważni inwestorzy nie dotrą do Was bez lotniska. Poważny prezes nie spędzi w samochodzi 4 godzin żeby dojechac z Warszawy. Póki co to zamiast narzekać to rezerwujcie bilety, aby to co macie sie utrzymało. Pozdrowienia z Rzeszowa i Wesołych Świąt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tommy napisał:
http://fr24.com/RYR9WG W Rzeszowie nawet ILS nie pomaga !!
Bo go nie ma... jest wyłaczony remont pasa! jeszcze przez miesiąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
józef napisał:
[b]WKURZA MNIE OSZUKALI NASZ WŁADZIE MIAŁO BYC POŁOCZENIA DO RZYMU FRANKFURTU I LOTY KRAJOWE ILE MOZNA NIEGOCJOWAC A RZESZÓW MA DUŻO POŁOCZEN ZAGRANICZNYCH I KRAJOWYCH JAK TAK DALEJ BEDZIE NA 3 TYLKO RAJE TO LUBELSKIE LOTNISKO UPADNIE CZY WŁADZOM PORTU NATY ZALEZY MIAŁO BYC NA WIOSNĘ A TO NIC OBIECANKI CACANKI A GŁUPIEMU RADOSC JAK BEDZIE TYLKO 3 ABY KRAJE TO LOTNISKO UPADNIE I RADZE WZIOSC MUJ KOMETARZ POD UWAGEŁ[/b]
Najpierw naucz się pisowni tępa pało! Nikt nic nie obiecywał- tylko przewidywano. Mam ochote strzelic w twój tępy łeb,tak,że sam upadniesz . Gdy nie było naszego lotniska-narzekałeś,gdy jest-narzekasz,że za mało lotów. Porażają mnie takie pustomózgowe komentarze kretynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykręcił na Warszawę samolot z Londynu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko Lufthansa wchodzi w grę i lotnisko we Framnkfurcie nad Menem, a dlaczego nie biorą pod uwagę lotniska frankfurt hanh i tanich lini takich jak wizzair czy Ryanair?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykupiłam wczasy w Itace do Turcji. Wylot miał być 4 lipca ze Świdnika, niestety odwołali i lecę z Warszawy, masakra! po co ta ściema marketingowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...